top of page

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 • Jeigu noriu, kad siunta būtų dovana?
  Jeigu norite, kad užsakymas būtų nusiųstas kitam asmeniui skiltyje "siuntimo informacija" suveskite gavėjo duomenis ir Omniva paštomato langelyje įrašykite gavėjui patogų Omniva paštomato adresą. Taip pat komentarų skiltyje galite palikti žinutę kam skirta dovana, kas siuntėjas ir trumpas sveikinimas. Mes visada mielai užrašome ir pridedame kortele.
 • Kaip galima atsiskaityti LunaFlora el. parduotuvėje?
  Jeigu gavote el. dovanų kortelę, galite atsiskaityti suvedant jos kodą. Kredito/debeto kortele, tiesioginis nuskaitymas nuo Jūsų banko sąskaitos. PayPal Rankinis mokėjimas, pasirinkus šį mokėjimo būdą patvirtinate ir užbaigiate savo užsakymą. Patvirtinimą gausite el. paštu, kuriame bus visa užsakymo informacija ir įmonės rekvizitai, kurie skirti atlikti paprastą pavedimą iš savo banko sąskaitos.
 • Kaip suvesti dovanų kupono kodą įsigytą iki 2023-04-28d.?
  Nuolaidos kodas vedamas į laukelį "Įveskite nuolaidos/dovanų kodą". Vieno apsipirkimo metu galite suvesti arba nuolaidos kodą arba dovanų kupono kodą. Nuo 2023-04-28d. nebelieka fizinių dovanų kuponų variantų, atnaujiname sistemą, kurios pagalba galėsite siųsti dovanų korteles artimiesiems teisiogiai, jie galės atsiskaityti už prekes ir tuo pačiu metu panaudoti vykstančios akcijos kodą. Įsigyti atnaujintą dovanų kuponą galite adresu: https://www.lunaflora.lt/dovanu-kuponas
 • Elektroninis dovanų kuponas, kaip jis veikia, atsiskaitymas
  Elektroninio kupono puslapyje pasirekate norimą sumą, jeigu nerandate tinkamos, galite įrašyti savo asmeninę nuo 20 EUR iki 1000 EUR. Šis kodas galioja tik apsiperkant el. parduotuvėje adresu www.lunaflora.lt. Suvedate gavėjo duomenis jeigu kuponą dovanojate kitam žmogui (El. paštas, Vardas pavardė, pristatymo data, sveikinimas) . Jeigu perkate sau asmeniškai duomenų suvesti nereikia pasirinkite jog kuponas skirtas "Man". Dovanų kuponas siunčiamas nurodytu el. paštu pasirinktą dieną. Galiojimo terminas po išsiuntimo 6 mėnesiai. Gavėjas el. paštu gauna laišką nuo ko skirta dovana, galiojimo terminą, sumą ir kodą. Apsiperkant LunaFlora el. parduotuvėje gavėjas atsiskaitymo vietoje gali rinktis atsiskaityti Elektronine dovanų kortele, taip pat gali naudoti tuo metu vykstančios akcijos nuolaidos kodus.
 • Ar išrašote sąskaitas faktūras?
  Taip, sąskaitas išrašome. Sistema automatiškai formuoja sąskaitas pagal suvestus rekvizitus ir ją gaunate el. paštu. Jeigu nežinote ar tinkamai suvedate rekvizitus, komentaro skiltyje pridėkite "reikalinga sąskaitą faktūra" ir įmonės rekvizitai.
 • Ar stabilizuoti augalai turi kvapą?
  Taip, kadangi augalai sabilizavimo proceso metu išlaiko ne tik savo formą, spalvą, bet ir kvapą. Tačiau jis laikui bėgant išgaruoja ir nebūna juntamas.
 • Ar galimas augalų siuntimas?
  Augalus siunčiame visoje Lietuvoje Omniva paštomatais, DPD kurjeriu, autobusų siuntomis.
 • Vašingtono palmės lapų siuntimas.
  Siuntimas galimas tik autobusų siuntomis.
 • Ar stabilizuotus augalus galiu laikyti saulėje ar didelėje drėgmėje vonios kambaryje?
  Augalus galima laikyti saulėje, tačiau šie augalai gali pradėti blukti ir džiūti. Augalus galima laikyti vonios kambariuose, tačiau turi būti geras vėdinimas ir ant augalų negali bėgti vanduo. Esant per didelei drėgmei iš augalų pradeda tekėti glicerinas. Tokiu atveju reikėtų keisti augalų laikymo vietą.
 • Koki galimi siuntimo būdai, terminai ir kainos?"
  Siunčiame Lietuvos ribose, siuntos kaina priklauso nuo siuntos dydžio. Kainą automatiškai paskaičiuoja sistema susidėjus norimas prekes į krepšelį. Omniva paštomatais (1-3 d.d.) - 3-4 Eur. DPD kurjeriais (1-2 d.d.) - 5-6 Eur. Pristatymas į Kuršių Neriją + 20 EUR siuntai. Autobusų siuntomis (0-1 d.d.) - 3.5+5,5 Eur.
 • Ar saugu siųsti augalus?
  Augalai supakuojami saugiai, vyniojami į minkštą popierių, pakuojami į specialias dėžes. Praktikoje turėjome vos kelis atvejus, kai siuntos buvo suspaustos ir pažeista pakuotė. Jeigu atsiimant siuntą matote išorinius pažeidimus, siuntos nepriimkite ir kurjerio prašykite suformuoti siuntos pažeidimo aktą.
 • Kiek laiko žydės/žaliuos augalai?
  Stabilizuotiems augalams nereikia vandens ir saulės šviesos. Jie Jūsų namuose žaliuoja/žydi 1-3 metus, priklauso nuo augalo rušies.
bottom of page